Cesta: Archiv vydání / 2007 / 19


Počítač pro každého 19/2007

Hlavním tématem tohoto čísla je připojení k internetu. Možností, jak se připojit k internetu, je totiž v současné době mnoho a ne každý se v nich orientuje. A právě proto jsme pro vás připravili přehled v České republice běžně dostupných způsobů, jak se k internetu připojit, a poradíme vám, který z nich je vhodný právě pro vás. Dále jsme pro vás připravili test barevných multifunkčních tiskáren, představíme vám malý digitální fotoaparát akorát do kapsy, přenosný DVD přehrávač a dva set-top boxy.


Počítač pro každého 19/2007 – úvodník

Vážení čtenáři, internet je skvělý pomocník nejen při práci nebo při studiu, ale i v běžném životě. Jeho prostřednictvím můžete snadno komunikovat nejen s rodinou a s přáteli, ale i s úřady, máte neustále k dispozici aktuální zprávy, slovníky, telefonní seznamy, mapy či informace o dopravním spojení. Je váš domácí počítač připojen k internetu? A pokud ano, jste s parametry tohoto připojení a s jeho kvalitou spokojeni?


Počítač pro každého 19/2007 – obsah čísla

Prohlédněte si obsah letošního devatenáctého vydání Počítače pro každého! V čísle je mnoho zajímavých článků, které jsme v anotaci ani na obálce nezmínili...


Počítač pro každého 19/2007 – obsah CD

Na cédéčku najdete plnou verzi Lexikonu států světa a plnou verzi aplikace HP Photosmart Essential 2.5 (programu pro archivaci a úpravy digitálních fotografií). Dále jsme pro vás připravili rubriky Windows, Video, Novinky, Zajímavosti a Hry.


Počítač pro každého 19/2007 – PDF

Stáhněte si zdarma dva ukázkové články z PPK 19/2007 ve formátu PDF!


Tvorba www stránek