Cesta: Archiv vydání / 2007 / 18


Počítač pro každého 18/2007

Hlavním tématem tohoto čísla je levné volání prostřednictvím internetu. Poradíme vám, jaké programy a hardwarové vybavení potřebujete pro volání přes internet. Tato služba je dnes dostupná téměř pro každého uživatele internetu a v mnoha případech můžete volat bezplatně nebo za velmi výhodné ceny. Dále jsme pro vás připravili test kapesních přehrávačů hudby a videa, představíme vám malou přenosnou digitální televizi a levný dvacetipalcový LCD monitor. Poradíme vám také, jak vytvořit a používat bezpečná hesla a kde na internetu najdete bezplatný prostor pro vlastní WWW stránky.


Počítač pro každého 18/2007 – úvodník

Vážení čtenáři, v polovině srpna došlo k celodennímu výpadku služby Skype, která nabízí telefonování prostřednictvím internetu. To, že se tato informace dostala i do hlavních televizních zpráv, ukazuje, jak je tato služba rozšířená. Většina televizních diváků o ní v tu chvíli pravděpodobně slyšela poprvé, ale mnohým uživatelům internetu tato služba neznámá není.


Počítač pro každého 18/2007 – obsah čísla

Prohlédněte si obsah letošního osmnáctého vydání Počítače pro každého! V čísle je mnoho zajímavých článků, které jsme v anotaci ani na obálce nezmínili...


Počítač pro každého 18/2007 – obsah DVD

Přílohou časopisu je tentokrát (za nezměněnou cenu) DVD. Na něm najdete plnou verzi multimediální encyklopedie Škoda hrou, 70 nejužitečnějších programů v češtině a 30 her.


Počítač pro každého 18/2007 – PDF

Stáhněte si zdarma dva ukázkové články z PPK 18/2007 ve formátu PDF!


Tvorba www stránek