Cesta: Archiv vydání / 2007 / 16 / Počítač pro každého 16/2007 – úvodník


Počítač pro každého 16/2007 – úvodník

Vážení čtenáři, prázdniny pomalu končí, ale léto ještě pár týdnů potrvá a s ním i naše letní soutěže. Jejich uzávěrky se však blíží, a proto jestliže chcete vyhrát některou z hodnotných cen, svou účast v soutěžích už neodkládejte!

Naši pravidelnou letní fotosoutěž vám asi už nemusím představovat. Zaregistrujte se na adrese www.dfv.cz a své prázdninové fotografie zařaďte do některé ze čtyř kategorií soutěže. Zároveň si můžete prohlédnout galerii snímků, které do soutěže poslali ostatní účastníci. Uzávěrka fotosoutěže je 30. září a autoři vítězných snímků se mohou těšit na hodnotné ceny v podobě digitálních fotoaparátů a výpravných publikací o digitální fotografii.

Druhá soutěž probíhá na našem novém serveru download.chip.eu/cz. Zapojte se do diskusí o programech, pošlete nám tip na nový program a vyzvěte své známé, ať se také zaregistrují. Když to stihnete do 3. září, i zde můžete vyhrát některou z hodnotných cen.

Poslední letní soutěž je „literární“ a pořádáme ji společně s firmou Lenovo, výrobcem počítačů. Pošlete nám (do 15. září) příběh o tom, jak se vám „povedlo“ (případně „nepovedlo“) zničit počítač. Ceny pro autory nejlepších příběhů jsou zajímavé – notebooky, LCD monitory nebo USB flash disky. Více najdete na www.ppk.cz/lenovo.

Přeji vám hodně štěstí v soutěžích a nezapomeňte, že s koncem prázdnin se opět vracíme k pravidelnému, tedy čtrnáctidennímu rytmu. A tak příští vydání PPK vyjde už za dva týdny – v pondělí 3. září.

Ivan Heisler, šéfredaktor

 

Tvorba www stránek