Cesta: Archiv vydání / 2007 / 15


Počítač pro každého 15/2007

Hlavní téma tohoto čísla se zabývá ochranou počítače před viry. Poradíme vám, jak správně postupovat při výběru antivirového programu, a zároveň vás upozorníme jak na přednosti, tak na nedostatky těch nejčastěji používaných programů tohoto typu. Dále vám poradíme, jak odhalit nebezpečné internetové stránky a jak zabránit poškození notebooku, představíme vám zajímavou laserovou tiskárnu s nízkými náklady na tisk a malou odolnou digitální videokameru.


Počítač pro každého 15/2007 – úvodník

Vážení čtenáři, otázky bezpečnosti počítačových dat jsou probírány ze všech stran ve všech médiích. Často se dočtete nebo doslechnete, že jedním se základních předpokladů úspěšné ochrany je používání pravidelně aktualizovaného antivirového programu. Ale který to má být a podle čeho si vybrat ten nejvhodnější?


Počítač pro každého 15/2007 – obsah čísla

Prohlédněte si obsah letošního patnáctého vydání Počítače pro každého! V čísle je mnoho zajímavých článků, které jsme v anotaci ani na obálce nezmínili...


Počítač pro každého 15/2007 – obsah CD

Na cédéčku najdete dvě hodiny jazykových cvičení z kolekce „LANGMaster Němčina – poslechy nejen na cesty“. Dále jsme pro vás připravili rubriku na téma Hudba v počítači – její součástí je sbírka nejlepších programů pro maximální využití hudebního potenciálu vašeho počítače.


Počítač pro každého 15/2007 – PDF

Stáhněte si zdarma dva ukázkové články z PPK 15/2007 ve formátu PDF!


Tvorba www stránek