Cesta: Archiv vydání / 2007 / 14


Počítač pro každého 14/2007

Hlavním tématem tohoto čísla jsou programy poskytované zadarmo. Poradíme vám, jak při pořizování softwaru výrazně ušetřit, zvolíte-li bezplatné alternativy programů placených. Téměř na každou činnost s počítačem totiž můžete použít nějaký bezplatný program. Dále jsme pro vás připravili test tří značkových počítačových sestav, představíme vám levný ultrazoomový fotoaparát pro začátečníky a poradíme vám, jak si prostřednictvím internetových stránek WLW Hotel selector vyhledat ten nejlepší hotel pro svoji dovolenou.


Počítač pro každého 14/2007 – úvodník

Vážení čtenáři, věřili byste, že vám v dnešní době někdo dá něco užitečného zadarmo? Naštěstí se to stává, a to i v oblasti počítačových programů, přestože jinak představují poměrně nákladnou investici. Vyplatí se tedy vždycky před nákupem softwaru zapátrat po tom, zda by vám stejnou nebo podobnou službu nemohl prokázat nějaký program bezplatný.


Počítač pro každého 14/2007 – obsah čísla

Prohlédněte si obsah letošního čtrnáctého vydání Počítače pro každého! V čísle je mnoho zajímavých článků, které jsme v anotaci ani na obálce nezmínili...


Počítač pro každého 14/2007 – obsah CD

Na cédéčku najdete plnou verzi aplikace Zoner Photo Print 7 CZ. Dále jsme pro vás připravili téma „Plná polní pro internet“ a v jeho rámci obsáhlý balík internetových programů, které by neměly chybět ve výbavě žádného uživatele připojeného k internetu.


Počítač pro každého 14/2007 – PDF

Stáhněte si zdarma dva ukázkové články z PPK 14/2007 ve formátu PDF!


Tvorba www stránek