Cesta: Archiv vydání / 2007 / 12


Počítač pro každého 12/2007

Hlavním tématem tohoto čísla je letní fotoškola. V článku, který se tomuto tématu věnuje, najdete nejenom řadu triků pro fotografování samé, ale také se v něm dočtete, jak zacházet s fotoaparátem, co byste si měli do fotobrašny přibalit, jak si můžete digitální fotografie vytisknout nebo jak je vystavit na internetu. Dále jsme pro vás připravili testy pěti počítačů vhodných pro hraní her, poradíme vám, kde na internetu najdete kuchařské recepty a jak si založit vlastní internetový deníček, tzv. blog.


Počítač pro každého 12/2007 – úvodník

Vážení čtenáři, léto se blíží a většina z vás se chystá na prázdniny nebo na dovolenou. A určitě si s sebou vezmete nějaký fotoaparát – nejraději digitální –, který vám pomůže zachytit a uchovat obrázky z dalekých cest nebo třeba chvíle pohody strávené doma na zahrádce. Aby se vám později lépe vzpomínalo a abyste se fotografiemi mohli také někomu pochlubit, měly by to být fotky co nejlepší. Abyste toho dosáhli, je dobré se na dovolenou s fotoaparátem trochu připravit.


Počítač pro každého 12/2007 – obsah čísla

Prohlédněte si obsah letošního dvanáctého vydání Počítače pro každého! V čísle je mnoho zajímavých článků, které jsme v anotaci ani na obálce nezmínili...


Počítač pro každého 12/2007 – DVD

Na letošním druhém dévédéčku vám přinášíme čtyři plné verze – strategickou hru Stalingrad, program IDOS Jízdní řády 2006/2007, výukový program Deseti prsty a kolekci 100 českých fontů. Nechybí ani balík programů a her.


Počítač pro každého 12/2007 – PDF

Stáhněte si zdarma dva ukázkové články z PPK 12/2008 ve formátu PDF!


Tvorba www stránek