Cesta: Archiv vydání / 2007 / 11


Počítač pro každého 11/2007

Hlavním tématem tohoto čísla jsou tipy na dárky za vysvědčení. V článku, který se tomuto tématu věnuje, najdete mnoho užitečných tipů na doplňky k počítači, které vaše ratolesti určitě potěší. Dále jsme pro vás připravili přehledný test čtyř tzv. ultrazoomů, tedy fotoaparátů s funkcí velkého přiblížení pořizovaného snímku. Poradíme vám, jak zrychlit svůj počítač a jak prostřednictvím internetu posílat velké soubory.


Počítač pro každého 11/2007 – úvodník

Vážení čtenáři, máte-li v rodině nějakého studenta, určitě vám neušlo, že do konce školního roku (a do začátku letních prázdnin) zbývá už jen měsíc. A možná už teď přemýšlíte o tom, jakým dárkem svého potomka odměnit za pěkné vysvědčení. Jestliže je dotyčný úspěšný student uživatelem osobního počítače, jistě mu uděláte radost nějakým užitečným doplňkem právě k PC. Vybírat můžete ze široké nabídky programů i hardwarového vybavení.


Počítač pro každého 11/2007 – obsah čísla

Prohlédněte si obsah letošního jedenáctého vydání Počítače pro každého! V čísle je mnoho zajímavých článků, které jsme v anotaci ani na obálce nezmínili...


Počítač pro každého 11/2007 – obsah CD

Na cédéčku vám přinášíme plnou verzi výtečné hry Johanka z Arku, programy pro malování a také obvyklou sbírku zajímavostí.


Počítač pro každého 11/2007 – PDF

Stáhněte si zdarma dva ukázkové články z PPK 11/2008 ve formátu PDF!


Tvorba www stránek