Cesta: Archiv vydání / 2007 / 09


Počítač pro každého 9/2007

Hlavní téma tohoto čísla se týká toho, jak předejít poruchám PC. V článku, který se tomuto tématu věnuje, vám poradíme, jak můžete pomocí různých diagnostických programů zjistit stav svého počítače a včas odhalit případné závady. Dále jsme pro vás připravili praktický článek, který podrobně srovnává přednosti a nedostatky stolních počítačů a notebooků.


Počítač pro každého 9/2007 – úvodník

Vážení čtenáři, víte, které součástky obsahuje váš počítač? Jakou máte grafickou kartu, kolik operační paměti a jaký pevný disk? Většinu uživatelů tyto „detaily“ nemusí zajímat, pokud počítač funguje tak, jak má; jsou však situace, kdy se bez takových informací neobejdete. Například tehdy, když chcete svůj počítač rozšířit o nějaké komponenty, které zvýší jeho výkon nebo rozšíří možnosti jeho využití, a zvláště v případě, že potřebujete vyřešit nějaký problém.


Počítač pro každého 9/2007 – obsah čísla

Prohlédněte si obsah letošního devátého vydání Počítače pro každého! V čísle je mnoho zajímavých článků, které jsme v anotaci ani na obálce nezmínili...


Počítač pro každého 9/2007 – obsah CD

Na cédéčku vám přinášíme plnou verzi aplikace Vlasové studio, programy pro diagnostiku počítače, novinky a zajímavosti ze světa softwaru a také několik výtečných freewarových her.


Počítač pro každého 9/2007 – PDF

Stáhněte si zdarma dva ukázkové články z PPK 9/2008 ve formátu PDF!


Tvorba www stránek