Cesta: Archiv vydání / 2007 / 08


Počítač pro každého 8/2007

Hlavním tématem tohoto čísla je vypalování CD a DVD. V článku, který se tomuto tématu věnuje, vám poradíme, jak správně vypálit hudbu, obrázky a video. Dále jsme pro vás připravili článek o nakupování na internetu; v tomto článku vám poradíme, jak na to, co pro nakupování potřebujete a na co je potřeba si dát pozor. Představíme vám jeden dobře vybavený ultrazoom, šikovné foťáčky do kapsy a rychlou a úspornou inkoustovou tiskárnu.


Počítač pro každého 8/2007 – úvodník

Vážení čtenáři, neustále se rozvíjející a zrychlující internet nám nabízí spoustu možností, jak ušetřit čas, námahu i peníze při různých činnostech. Mnozí z nás už přestali docházet na poštu, na finanční úřad nebo do banky a na komunikaci prostřednictvím internetu se připravují další úřady a instituce.


Počítač pro každého 8/2007 – obsah čísla

Prohlédněte si obsah letošního osmého vydání Počítače pro každého! V čísle je mnoho zajímavých článků, které jsme v anotaci ani na obálce nezmínili...


Počítač pro každého 8/2007 – obsah CD

Na cédéčku vám přinášíme praktický produkt Mapy krajských měst, programy pro hlasové ovládání počítače, deset výborných freewarových her a samozřejmě nechybí ani novinky a zajímavosti ze světa softwaru.


Počítač pro každého 8/2007 – PDF

Stáhněte si zdarma dva ukázkové články z PPK 8/2007 ve formátu PDF!


Tvorba www stránek