Cesta: Archiv vydání / 2007 / 07


Počítač pro každého 7/2007

Hlavním tématem tohoto čísla jsou tipy pro Windows XP. V článku, který se tomuto tématu věnuje, vám poradíme, jak prostřednictvím nástroje Vzdálená plocha přistupovat k počítači a jak pomocí správy uživatelských účtů omezit přístup ke složkám. Dále jsme pro vás připravili test čtyř levných digitálních videokamer a čtyř širokoúhlých 22″ LCD monitorů.


Počítač pro každého 7/2007 – úvodník

Vážení čtenáři, právě v těchto dnech přichází na český trh dlouho očekávaná nová verze operačního systému Windows od Microsoftu. Jaká je nová Vista? Reklamní plakáty nám napovídají, že je tak úžasná, že bychom měli říci „wow“. Nevím jistě, zda nějaký program někdy našince donutí toto americké citoslovce použít, ale to není důležité. Windows Vista jsou naštěstí lokalizována do češtiny, takže je můžeme používat, aniž bychom se museli učit anglicky.


Počítač pro každého 7/2007 – obsah čísla

Prohlédněte si obsah letošního sedmého vydání Počítače pro každého! V čísle je mnoho zajímavých článků, které jsme v anotaci ani na obálce nezmínili...


Počítač pro každého 7/2007 – obsah CD

Na cédéčku najdete plnou verzi vynikající kuchařky CulinatiX, sbírku her z oblasti minigolfu, novinky a zajímavosti ze světa softwaru a také kompletní loňský ročník našeho časopisu ve formátu PDF.


Počítač pro každého 7/2007 – PDF

Stáhněte si zdarma dva ukázkové články z PPK 7/2007 ve formátu PDF!


Tvorba www stránek