Cesta: Archiv vydání / 2007 / 06


Počítač pro každého 6/2007

Hlavním tématem tohoto čísla je bezpečnost pro děti. V článku, který se tomuto tématu věnuje, vám poradíme, jak ochránit své děti před nástrahami, které na ně číhají na internetu. Dále jsme pro vás připravili test tří levných digitálních zrcadlovek a představíme vám dva notebooky vhodné pro přehrávání filmů. Poradíme vám, jak zálohovat nastavení programů Mozilla a jak si pomocí internetu převést dokumenty do formátu PDF.


Počítač pro každého 6/2007 – úvodník

Vážení čtenáři, většina z nás chápe počítačovou bezpečnost jako technickou ochranu počítače a dat v něm uložených před napadením škodlivými kódy. Ukazuje se však, že počítač (přesněji řečeno: počítač připojený k internetu) se může stát nástrojem sloužícím k napadení člověka člověkem. Zatímco ochranu dat lze poměrně dobře zabezpečit technickými prostředky, útokům na „lidský faktor“ se každý z nás musí bránit sám.


Počítač pro každého 6/2007 – obsah čísla

Prohlédněte si obsah letošního šestého vydání Počítače pro každého! V čísle je mnoho zajímavých článků, které jsme v anotaci ani na obálce nezmínili...


Počítač pro každého 6/2007 – obsah DVD

Na prvním letošním DVD najdete tři plné verze her, balík Visual Studio 2005 pro začínající programátory, videoukázky nových Windows Vista a Office 2007 a samozřejmě nechybí ani sbírka důležitých a zajímavých programů.


Počítač pro každého 6/2007 – PDF

Stáhněte si zdarma dva ukázkové články z PPK 6/2007 ve formátu PDF!


Tvorba www stránek