Cesta: Archiv vydání / 2007 / 03


Počítač pro každého 3/2007

Hlavním tématem tohoto čísla jsou doporučení, jak zrychlit Windows – v článcích, které se tomuto tématu věnují, jsou uvedeny užitečné rady a tipy, jak odstranit nepotřebné soubory z počítače, aby se operační systém výrazně zrychlil.


Počítač pro každého 3/2007 – úvodník

Vážení čtenáři, začátkem ledna se do amerického Las Vegas sjeli všichni významní výrobci spotřební elektroniky, aby světové veřejnosti ukázali své nejnovější výrobky. A protože do kategorie spotřební elektroniky už dávno patří také osobní počítače, nemohly na letošním veletrhu CES (Consumer Electronics Show) chybět ani takové firmy, jako je Microsoft a Hewlett-Packard. Na nejnovější trendy v elektronické zábavě jsme se byli podívat i my.


Počítač pro každého 3/2007 – obsah čísla

Prohlédněte si obsah letošního třetího vydání Počítače pro každého! V čísle je mnoho zajímavých článků, které jsme v anotaci ani na obálce nezmínili...


Počítač pro každého 3/2007 – obsah CD

Na cédéčku najdete plnou verzi multimediální encyklopedie Kostra ze všech stran. Dále vám přinášíme programy pro bezpečné mazání dat, správce hesel, spamové filtry, programy pro zajištění pořádku v počítači, nové verze důležitých programů aj.


Počítač pro každého 3/2007 – PDF

Stáhněte si zdarma dva ukázkové články z PPK 3/2007 ve formátu PDF!


Tvorba www stránek