Cesta: Archiv vydání / 2007


Obsah ročníku 2007

Stáhněte si přehlednou tabulku s výpisem všech článků, které vyšly na stránkách Počítače pro každého v roce 2007.


Počítač pro každého 25/2007

Poslední, pětadvacáté číslo ročníku 2007 přináší jako hlavní téma článek o úpravách videa. Poradíme vám, jaké jsou ke střihu videa dostupné programy a jak při stříhání postupovat. Druhé rozsáhlejší téma věnujeme digitální televizi. Vysvětlíme, jaké (ne)výhody digitální vysílání přináší a v čem tkví hlavní změny, a samozřejmě přidáme i rady, jak a čím digitální vysílání přijímat.


Počítač pro každého 25/2007 – úvodník

Vážení čtenáři, o Vánocích se většina z nás dívá na televizi více než kdy jindy. Hlavně v rodinách, kde jsou malé děti, jsou vánoční svátky ve znamení televizních pohádek. Televizní stanice se předhánějí v tom, kolik pohádek, filmů a zábavných pořadů na konci roku uvedou, a chudák divák potom nestačí přepínat kanály.


obsah PPK 25/2007

Počítač pro každého 25/2007 – obsah čísla

Prohlédněte si obsah letošního pětadvacátého vydání Počítače pro každého! V čísle je mnoho zajímavých článků, které jsme v anotaci ani na obálce nezmínili...


Počítač pro každého 25/2007 – obsah CD

Tradiční CD příloha tentokrát přináší jako bonus vynikající logickou hru Berušky 2. Rozhodně se nedejte zmást lehce infantilním názvem, tato hra řádně potrápí vaše mozkové závity a kvality vašeho prostorového a kombinačního myšlení – to celé ve vynikající trojrozměrné grafice a samozřejmě kompletně v češtině. Dále se můžete těšit na rubriku Textové editory, v níž přineseme výběr velmi kvalitních programů sloužících k úpravě textu – mnohé z nich poslouží jako bezplatná náhrada drahých kancelářských balíků.


Počítač pro každého 25/2007 – PDF

Stáhněte si zdarma tři ukázkové články z PPK 25/2007 ve formátu PDF!


Počítač pro každého 24/2007

Hlavním tématem PPK 24/2007 je vypalování. Poradíme vám nejen to, k čemu je vypalování vhodné, co všechno lze na optické disky vypalovat a co k tomu budete potřebovat, ale představíme vám i několik užitečných programů, které vám (nejen) s vypalováním pomohou, a dvěma praktickými návody poradíme, jak vypalovat ve Windows 2000/XP i ve Windows Vista.


Počítač pro každého 24/2007 – úvodník

Vážení čtenáři, zapisovací mechaniky CD nebo DVD patří ke standardní výbavě osobních počítačů a díky příznivým cenám médií je vypalování na stříbrné disky nejvýhodnějším způsobem zálohování dat. Tento způsob je zároveň i nejpohodlnější, pokud k vypalování použijete ty správné programy.


Počítač pro každého 24/2007 – obsah čísla

Prohlédněte si obsah letošního čtyřiadvacátého vydání Počítače pro každého! V čísle je mnoho zajímavých článků, které jsme v anotaci ani na obálce nezmínili...


Počítač pro každého 24/2007 – DVD

K PPK 24/2007 je tentokrát přiloženo DVD, takže se můžete těšit na více než čtyři gigabajty zábavy, poučení a užitečných programů. V oblasti zábavy je tu především plná verze skvělé české adventury Ni.Bi.Ru: Posel bohů, v níž se můžete v roli studenta archeologie vypravit za tajemstvím objevené staré německé štoly z konce druhé světové války. Poučení představuje multimediální Encyklopedie přírody, přinášející poznání přírodních krás a biologických zákonitostí. Program představuje jednotlivé biotopy a životní prostředí způsobem, jenž až dosud nebyl možný.


Počítač pro každého 24/2007 – PDF

Stáhněte si zdarma dva ukázkové články z PPK 24/2007 ve formátu PDF!


Počítač pro každého 23/2007

Vánoce jsou tradičně spojeny s nákupní horečkou a přeplněnými obchody. Nabízí se tedy otázka, zda by nebylo rozumné nakoupit co možná nejvíce dárků v klidu domova. V PPK 23/2007 se tedy podíváme na zoubek nakupování na internetu a internetovým obchodům.


Počítač pro každého 23/2007 – úvodník

Vážení čtenáři, s blížícími se vánočními svátky se děti těší na dárky, obchodníci na vysoké tržby a my ostatní zase na to, až bude po svátcích a pomine nákupní shon. Zcela bez nákupů se bohužel asi neobejdeme, ale při vhodném využití internetu můžeme alespoň omezit cestování a také ušetřit čas, zbytečně strávený v přeplněných obchodech.


obsah PPK 23/2007

Počítač pro každého 23/2007 – obsah čísla

Prohlédněte si obsah letošního třiadvacátého vydání Počítače pro každého! V čísle je mnoho zajímavých článků, které jsme v anotaci ani na obálce nezmínili...


Počítač pro každého 23/2007 – obsah CD

Na CD, které jako již tradičně dostanete s časopisem PPK zdarma, jsme jako bonus zařadili skvělou dobrodružnou logickou hru „Emilka Holubová: Montezumův poklad“. Emilka Holubová, čerstvá absolventka jedné z vysokých škol, konečně dosáhla své vysněné práce archeologa. Aby se však dostala až k bájnému pokladu, bude potřebovat vaši pomoc.


{ předchozí strana 1... 2... 3... 4... 5... 6... 7... 8... 9... další strana }
Tvorba www stránek