Cesta: Archiv vydání / 2006


Počítač pro každého 8/2006 – PDF

Stáhněte si zdarma dva ukázkové články z PPK 8/2006 ve formátu PDF!


Počítač pro každého 7/2006

Hlavním tématem tohoto čísla je vylepšení počítače a v článku, který se tomuto tématu věnuje, naleznete 12 tipů, jak snadno rozšířit možnosti PC. Připravili jsme pro vás také článek, který vás uceleně seznámí s balíkem Nero 7 Premium, zahrnujícím programy pro práci s multimediálními soubory a pro vypalování, představíme vám zajímavou přenosnou fototiskárnu a poradíme vám, kde na internetu hledat jízdní řády.


Počítač pro každého 7/2006 – úvodník

Vážení čtenáři, naše zimní fotosoutěž skončila, ale na internetové stránky www.dfv.cz můžete své fotografie umisťovat dál. Na uvedených stránkách jsou vystaveny všechny přihlášené snímky – už je jich víc než tisíc a většina je velmi povedená. Ukázalo se, že zimní příroda má mnoho půvabů a že stojí za to nosit s sebou fotoaparát i do nepříliš barevné zimní nepohody.


Počítač pro každého 7/2006 – obsah čísla

Prohlédněte si obsah letošního sedmého vydání Počítače pro každého! V čísle je mnoho zajímavých článků, které jsme v anotaci ani na obálce nezmínili...


Počítač pro každého 7/2006 – obsah DVD

Jako přílohu časopisu nenajdete tentokrát CD, ale historicky první DVD časopisu Počítač pro každého. Na DVD jsou především tři atraktivní plné verze – titul Multimediální kuchařka, česká strategická hra Warmonger a produkt „Čtyřlístek – vzhůru na myši“.


Počítač pro každého 7/2006 – PDF

Stáhněte si zdarma dva ukázkové články z PPK 7/2006 ve formátu PDF!


Počítač pro každého 6/2006

Hlavním tématem tohoto čísla jsou domácí počítače za cenu do 20 000 Kč vhodné pro hraní her a v článku, který se tomuto tématu věnuje, naleznete přehledný test sedmi počítačových sestav. Dále jsme pro vás připravili sérii návodů pro práci s internetem a elektronickou poštou, seznámíme vás s nejnovějšími nebezpečími, která na vás na internetu číhají, a poradíme vám, jak se před nimi co nejlépe chránit.


Počítač pro každého 6/2006 – úvodník

Vážení čtenáři, tentokrát je hlavním tématem vydání test domácích počítačů vhodných kromě běžného použití také k hraní her. Do prodejní ceny 20 000 Kč včetně DPH se vešly velmi dobře vybavené počítače (bez monitoru, ale včetně operačního systému Windows XP). Můžete se o tom přesvědčit na stranách 10 až 16.


Počítač pro každého 6/2006 – obsah čísla

Prohlédněte si obsah letošního šestého vydání Počítače pro každého! V čísle je mnoho zajímavých článků, které jsme v anotaci ani na obálce nezmínili...


Počítač pro každého 6/2006 – obsah CD

S naším cédéčkem tentokrát ušetříte minimálně 550 Kč! Najdete na něm hned dva speciální bonusy: špičkový manažer fotografií StudioLine Photo Basic 3 a celosvětový herní hit Trackmania Nations. Dále se cédéčko věnuje především internetu (přichystali jsme pro vás internetové prohlížeče včetně různých doplňků a e-mailové klientské programy).


Počítač pro každého 6/2006 – PDF

Stáhněte si zdarma dva ukázkové články z PPK 6/2006 ve formátu PDF!


Počítač pro každého 5/2006

Hlavním tématem tohoto čísla jsou horké tipy pro vypalování a v článku, který se tomuto tématu věnuje, naleznete ucelený návod, jak vytvořit CD a DVD s automatickým startem. Dále jsme pro vás připravili článek, který vám poradí, jak správně vyhledávat informace na internetu, a představíme vám levnou laserovou tiskárnu a externí digitální TV tuner.


Počítač pro každého 5/2006 – úvodník

Vážení čtenáři, s blížícím se jarem mnozí z nás plánují jarní úklid. Při té příležitosti by si uživatelé počítačů měli uklidit také ve svém PC. Na přiloženém cédéčku je k tomu připravena sbírka užitečných programů a jeden videonávod a v časopisu najdete i návod na použití jednoho takového programu. Vaší pozornosti doporučujeme také článek o tom, jak vypálit samospustitelné disky CD a DVD.


Počítač pro každého 5/2006 – obsah čísla

Prohlédněte si obsah letošního pátého vydání Počítače pro každého! V čísle je mnoho zajímavých článků, které jsme v anotaci ani na obálce nezmínili...


Počítač pro každého 5/2006 – obsah CD

Na cédéčku najdete programy pro vyčištění počítače od nepotřebných souborů (včetně názorného videonávodu), nové verze populárních programů a plnou verzi multimediálního programu pro děti Čtyřlístek a tajemný mlýn.


{ předchozí strana 1... 2... 3... 4... 5... 6... 7... 8... 9... další strana }
Tvorba www stránek