Cesta: Archiv vydání / 2006


Počítač pro každého 11/2006 – PDF

Stáhněte si zdarma dva ukázkové články z PPK 11/2006 ve formátu PDF!


Počítač pro každého 10/2006

Hlavním tématem tohoto čísla je převod hudby z gramofonu do počítače a v článku, který se tomuto tématu věnuje, naleznete podrobný návod, jak převést stará elpíčka do digitální podoby. Dále vám přinášíme přehledný test sedmi 19palcových monitorů a poradíme vám, kde na internetu najdete všechny potřebné informace o nových pravidlech silničního provozu a také testy, pomocí kterých si můžete svoje znalosti vyzkoušet.


Počítač pro každého 10/2006 – úvodník

Vážení čtenáři, také máte doma plnou skříň gramofonových desek s hudbou, kterou byste si rádi občas poslechli? Gramofony však pomalu opouštějí naše obývací pokoje a hlavně jsme už příliš líní na to, abychom každých dvacet minut otáčeli nebo vyměňovali desku. Ačkoli je v tom kus „starých dobrých časů“, většina z nás raději řídí přehrávač z pohodlného křesla pomocí dálkového ovladače. Cédéčka prostě vyhrála na celé čáře. Musíme se však vzdát oblíbené hudby z mládí?


Počítač pro každého 10/2006 – obsah čísla

Prohlédněte si obsah letošního desátého vydání Počítače pro každého! V čísle je mnoho zajímavých článků, které jsme v anotaci ani na obálce nezmínili...


Počítač pro každého 10/2006 – obsah CD

Na cédéčku najdete plnou verzi multimediálního titulu Pohádky o mašinkách, programy určené pro komunikaci realizovanou prostřednictvím internetu a několik freewarových her; také jsme pro vás připravili rubriky Zajímavosti, Novinky a Bezpečnost.


Počítač pro každého 10/2006 – PDF

Stáhněte si zdarma dva ukázkové články z PPK 10/2006 ve formátu PDF!


Počítač pro každého 9/2006

Hlavní téma tohoto čísla se týká toho, jak přežít havárii PC. V článku, který se této oblasti věnuje, naleznete užitečné rady, jak některé závady odstranit, jak jim předcházet a jak co nejlépe zabránit škodám, pokud k nějaké závadě přece jen dojde. Dále vám představíme zajímavý program pro plánování cyklistických výletů a poradíme vám, kudy přes internet na úřady.


Počítač pro každého 9/2006 – úvodník

Vážení čtenáři, tentokrát jsme se zaměřili na bezpečnost vašich dat, ale ne ve smyslu zabezpečení počítače před viry a před útoky z internetu. Nebezpečí totiž hrozí také kvůli různým poruchám hardwaru a možným poškozením programů. Počítač může kdykoli náhle vypovědět poslušnost, a proto vám poradíme, jak zabránit tomu, aby vás porucha zaskočila, a pokud se tak už stane, jak se v jejím případě zachovat.


Počítač pro každého 9/2006 – obsah čísla

Prohlédněte si obsah letošního devátého vydání Počítače pro každého! V čísle je mnoho zajímavých článků, které jsme v anotaci ani na obálce nezmínili...


Počítač pro každého 9/2006 – obsah CD

Na cédéčku najdete plnou verzi anglického výkladového slovníku (s kompletním ozvučením všech hesel a s uvedením příkladů použití). Dále vám přinášíme programy pro přehrávání filmů a sbírku dalších zajímavých programů.


Počítač pro každého 9/2006 – PDF

Stáhněte si zdarma dva ukázkové články z PPK 9/2006 ve formátu PDF!


Počítač pro každého 8/2006

Hlavním tématem tohoto čísla jsou dokonalé obrázky a v článku, který se tomuto tématu věnuje, naleznete užitečné rady, jak dosáhnout lepších výsledků při fotografování digitálním fotoaparátem. Dále jsme pro vás připravili přehledný test přenosných přehrávačů hudby, videa a obrázků a poradíme vám, kde na internetu najdete skvělé tipy na jarní výlety.


Počítač pro každého 8/2006 – úvodník

Vážení čtenáři, tentokrát jste společně s Počítačem pro každého dostali ještě jeden časopis. Jmenuje se Broadband pro každého a je celý věnován internetu. A to internetu širokopásmovému (angl. broadband) neboli takzvaně vysokorychlostnímu. Na dvaatřiceti stránkách tohoto nového měsíčníku budete pravidelně nacházet nejrůznější informace jak o nových technologiích a o různých způsobech připojení k internetu, tak především o možnostech jeho využití.


Počítač pro každého 8/2006 – obsah čísla

Prohlédněte si obsah letošního osmého vydání Počítače pro každého! V čísle je mnoho zajímavých článků, které jsme v anotaci ani na obálce nezmínili...


Počítač pro každého 8/2006 – obsah CD

Na cédéčku najdete jako bonus multimediální encyklopedii „LANGMaster Škola hrou – Přírodověda 1“. Dále jsme pro vás připravili sbírku programů pro digitální fotografii – jde o prohlížeče, správce, editory a různé pomůcky.


{ předchozí strana 1... 2... 3... 4... 5... 6... 7... 8... 9... další strana }
Tvorba www stránek