Cesta: Archiv vydání / 2006


Počítač pro každého 14/2006 – PDF

Stáhněte si zdarma dva ukázkové články z PPK 14/2006 ve formátu PDF!


Počítač pro každého 13/2006

Hlavním tématem tohoto čísla jsou prázdniny podle internetu a v článku, který se tomuto tématu věnuje, naleznete patnáct užitečných tipů na nejlevnější zájezdy, mapy, průvodce a jízdní řády. Dále vám poradíme, jak připojit set-top box a naladit digitální TV, a také vám představíme nový, plně vybavený mobilní telefon s digitálním fotoaparátem a přehrávačem MP3. Všichni naši čtenáři opět najdou v časopisu dárek – tentokrát se jedná o výukovou kartu pro Windows Media Player.


Počítač pro každého 13/2006 – úvodník

Vážení čtenáři, léto definitivně začalo. Poznáme to nejen podle kalendáře, ale také podle teploměru a podle toho, jak se plní plovárny a vůbec všechna místa u vody. Školákům a studentům začínají prázdniny, a zatímco si naši politici (doufám) lámou hlavy tím, jak sestavit co nejlepší funkční vládu na několik příštích let, my ostatní fandíme fotbalistům a chystáme se na dovolenou.


Počítač pro každého 13/2006 – obsah čísla

Prohlédněte si obsah letošního třináctého vydání Počítače pro každého! V čísle je mnoho zajímavých článků, které jsme v anotaci ani na obálce nezmínili...


Počítač pro každého 13/2006 – obsah CD

Na cédéčku najdete plnou verzi zajímavého titulu Automobily v obrazech (čeká vás přes 1100 fotografií ve špičkové kvalitě). Dále jsme pro vás přichystali třicet užitečných programů na téma „hodiny“, „kalendáře“ a „kalkulačky“.


Počítač pro každého 13/2006 – PDF

Stáhněte si zdarma dva ukázkové články z PPK 13/2006 ve formátu PDF!


Počítač pro každého 12/2006

Hlavním tématem tohoto čísla je test počítačů na cesty (notebooků) a v článku, který se tomuto tématu věnuje, naleznete přehledný test šesti notebooků s velmi dobrým výkonem, které však pořídíte za příznivou cenu (do 25 000 Kč včetně DPH). Dále vám nabídneme několik redakčních tipů na vhodný dárek za vysvědčení, představíme vám zajímavou digitální zrcadlovku pro amatéry od Samsungu a ukážeme vám, jak prověřit, zda máte počítač zabezpečen proti útokům z internetu. Všichni naši čtenáři opět naleznou v časopisu dárek – tentokrát se jedná o výukovou kartu pro Microsoft Outlook Express.


Počítač pro každého 12/2006 – úvodník

Vážení čtenáři, ač to podle aktuálního počasí tak nevypadá, za pár dní tu máme léto. Dětem začnou prázdniny a nám všem hlavní sezona dovolených. Mnozí z nás budou volné chvíle trávit na cestách nebo třeba na chalupě, tedy mimo svůj stálý domov. Já se na dovolenou mimo město těším a slibuji si, že se pokusím odpočinout si od práce s počítačem – aspoň týden jej nezapnu. Lidé s jinou profesí se však třeba naopak těší na to, jak právě o dovolené budou mít na „hraní“ s počítačem víc času. Stěhovat stolní počítač na chalupu, nebo dokonce pod stan není příliš praktické. Pokud se kontaktu se svým počítačem nechcete vzdát ani na dva nebo tři týdny dovolené, uvažujte o počítači přenosném.


Počítač pro každého 12/2006 – obsah čísla

Prohlédněte si obsah letošního třináctého vydání Počítače pro každého! V čísle je mnoho zajímavých článků, které jsme v anotaci ani na obálce nezmínili...


Počítač pro každého 12/2006 – obsah CD

Na cédéčku najdete plnou verzi zajímavého titulu, který vás seznámí s origami, starým japonským uměním spočívajícím ve skládání papíru. Dále jsme pro vás připravili sbírku programů na téma „domácí kancelář“, komentované videonávody a také rubriku Novinky v čele s novým Windows Media Playerem.


Počítač pro každého 12/2006 – PDF

Stáhněte si zdarma dva ukázkové články z PPK 12/2006 ve formátu PDF!


Počítač pro každého 11/2006

Hlavním tématem tohoto čísla je nákup digitálního fotoaparátu a v článku, který se tomuto tématu věnuje, naleznete mnoho užitečných rad, které vám pomohou vybrat ten nejvhodnější digitální fotoaparát. Dále vám poradíme, jak přijímat digitální televizní vysílání, kam můžete na internet zdarma umístit své fotogalerie a jak chránit svůj počítač pomocí programu ZoneAlarm.


Počítač pro každého 11/2006 – úvodník

Vážení čtenáři, digitální televizní vysílání je realitou už i u nás a brzy jej budeme využívat všichni. Česká vláda schválila plán, podle kterého se analogové televizní vysílání začne už od příštího roku v jednotlivých oblastech vypínat. Do roku 2010, tedy během čtyř následujících let, má být veškeré televizní vysílání na našem území převedeno do digitální podoby. Ve kterých regionech tato změna nastane dřív a ve kterých později, to ještě nebylo stanoveno, ale připravit se na to musíme všichni.


Počítač pro každého 11/2006 – obsah čísla

Prohlédněte si obsah letošního třináctého vydání Počítače pro každého! V čísle je mnoho zajímavých článků, které jsme v anotaci ani na obálce nezmínili...


Počítač pro každého 11/2006 – obsah CD

Na cédéčku najdete plnou verzi multimediální encyklopedie koktejlů Bar & Cocktails. Program obsahuje 200 receptů na přípravu koktejlů a recepty jsou doplněny fotografiemi a videoukázkami. Dále jsme pro vás připravili tzv. RSS čtečky, zajímavosti, novinky a komentovaný videonávod.


{ předchozí strana 1... 2... 3... 4... 5... 6... 7... 8... 9... další strana }
Tvorba www stránek