Cesta: Archiv vydání / 2006


Počítač pro každého 17/2006 – PDF

Stáhněte si zdarma dva ukázkové články z PPK 17/2006 ve formátu PDF!


Počítač pro každého 16/2006

Hlavním tématem tohoto čísla je „digitální obývák“ – v článku, který se této oblasti věnuje, naleznete přehled zařízení, která do vašich domácností přinesou digitální televizní vysílání, hudbu, filmy, fotografie, internet i hry. Dále vám poradíme, jak se nedat napálit falešnými e-mailovými zprávami (tzv. hoaxy) a jak upravit video, které jste omylem natočili „na výšku“, a také vám představíme zajímavý notebook, který je vhodný i pro hraní her a pro náročné grafické aplikace.


Počítač pro každého 16/2006 – úvodník

Vážení čtenáři, na přiloženém cédéčku tentokrát najdete speciální bonus, určený nejen pro zájemce o řidičské oprávnění, ale pro všechny účastníky silničního provozu. Jednoduchý program Autoškola 2006 obsahuje více než 800 otázek z oficiálních testů autoškoly. Otázky si můžete buď prohlížet a učit se správné odpovědi, nebo se z otázek můžete dát vyzkoušet. Program nemusíte ani instalovat, stačí jej zkopírovat na pevný disk.


Počítač pro každého 16/2006 – obsah čísla

Prohlédněte si obsah letošního šestnáctého vydání Počítače pro každého! V čísle je mnoho zajímavých článků, které jsme v anotaci ani na obálce nezmínili...


Počítač pro každého 16/2006 – obsah CD

Přiložené cédéčko přináší plnou verzi programu Autoškola 2006 a multimediální titul Tradiční české pohádky. Dále se zabýváme „hudbou v počítači“ (připravili jsme pro vás 30 programů). Nechybí ani rubriky Novinky a Zajímavosti.


Počítač pro každého 16/2006 – PDF

Stáhněte si zdarma dva ukázkové články z PPK 16/2006 ve formátu PDF!


Počítač pro každého 15/2006

Hlavním tématem tohoto čísla jsou soubory po kapsách a v článku, který se tomuto tématu věnuje, naleznete ucelený přehled zařízení a médií vhodných pro přenos objemných dat. Dále vám poradíme, odkud z internetu si můžete legálně stáhnout filmy, jak si vybrat mobilní telefon a představíme vám kvalitní amatérskou videokameru.


Počítač pro každého 15/2006 – úvodník

Vážení čtenáři, po dlouhé a vydatné zimě si pro nás letošní počasí připravilo neméně vydatné horko. Ani nevím, který z těch dvou extrémů je horší. Dlouhé dny a sluneční svit sice působí blahodárně na naši psychiku, ale tělo (alespoň to moje) trpí vedrem, před kterým se nedokážeme chránit jinak než útěkem do přechlazených klimatizovaných budov nebo ponořením do vody, vlivem vysokých teplot zamořené jedovatými sinicemi.


Počítač pro každého 15/2006 – obsah čísla

Prohlédněte si obsah letošního patnáctého vydání Počítače pro každého! V čísle je mnoho zajímavých článků, které jsme v anotaci ani na obálce nezmínili...


Počítač pro každého 15/2006 – obsah CD

Na přiloženém cédéčku najdete plnou verzi multimediální encyklopedie Biologie, dále tapety na pracovní plochu, nové verze populárních programů (včetně nejnovější verze kancelářského balíku OpenOffice.org a šikovného programu VirtualDub pro úpravu videa), sbírku málo známých, ale zajímavých prográmků, sbírku tzv. FTP klientů aj.


Počítač pro každého 15/2006 – PDF

Stáhněte si zdarma dva ukázkové články z PPK 15/2006 ve formátu PDF!


Počítač pro každého 14/2006

Hlavní téma tohoto čísla zní „Tiskneme fotky z dovolené“, a tak v článku, který se tomuto tématu věnuje, naleznete přehledný test sedmi levných barevných inkoustových tiskáren. Dále vám poradíme, jak můžete na internetu uložit svá data do úschovny a zpřístupnit je tak odkudkoliv sobě i svým známým nebo jak odstranit potíže s kodeky při přehrávání videa na počítači. Představíme vám také zajímavý hudební „mobil-walkman“ Sony Ericsson W550i.


Počítač pro každého 14/2006 – úvodník

Vážení čtenáři, Počítač pro každého má od tohoto vydání novou grafickou podobu. Po několika letech jsme se rozhodli upravit vzhled časopisu tak, aby byl modernější a také o něco barevnější. Naším hlavním cílem však je, aby informace v jednotlivých článcích byly uspořádány přehledněji. Do jaké míry se nám to podařilo, to posuďte sami.


Počítač pro každého 14/2006 – obsah čísla

Prohlédněte si obsah letošního čtrnáctého vydání Počítače pro každého! V čísle je mnoho zajímavých článků, které jsme v anotaci ani na obálce nezmínili...


Počítač pro každého 14/2006 – obsah CD

Přiložené cédéčko vám přináší plnou verzi titulu Horkovzdušné balóny, deset programů pro vypalování CD/DVD, dvanáct nových verzí populárních aplikací, devět programů v rubrice Zajímavosti a také sbírku 700 flashových her.


{ předchozí strana 1... 2... 3... 4... 5... 6... 7... 8... 9... další strana }
Tvorba www stránek