Cesta: Archiv vydání / 2006


Počítač pro každého 23/2006 – PDF

Stáhněte si zdarma tři ukázkové články z PPK 23/2006 ve formátu PDF!


Počítač pro každého 22/2006

Hlavním tématem tohoto čísla je výběr digitálního fotoaparátu pod stromeček a v článcích, které se tomuto tématu věnují, najdete užitečné rady týkající se výběru digitálního fotoaparátu a přehled nejnovějších modelů v cenové kategorii do pěti a deseti tisíc korun. Dále v časopisu najdete několik článků zabývajících se bezpečným přístupem a používáním internetu, rady a tipy pro začínající uživatele MS Excelu a MS Wordu a představíme vám zajímavý levný LCD monitor pro domácí použití a obsáhlou galerii obrazů na DVD.


Počítač pro každého 22/2006 – úvodník

Vážení čtenáři, děkujeme všem, kdo nám do konce října poslali lístek se soutěžními kupony z vydání PPK č. 17 až 20 a troufli si odhadnout hmotnost dvanáctimetrového sloupce časopisů PPK. Podle přesnosti vašich odhadů budeme (až k nám do redakce dorazí i lístky posílané na poslední chvíli) určovat výherce sto dvaceti hodnotných cen. Jaký byl správný odhad? To zatím neprozradím – dozvíte se to v příštím vydání spolu se jmény výherců.


Počítač pro každého 22/2006 – obsah čísla

Prohlédněte si obsah letošního dvaadvacátého vydání Počítače pro každého! V čísle je mnoho zajímavých článků, které jsme v anotaci ani na obálce nezmínili...


Počítač pro každého 22/2006 – obsah CD

Na přiloženém PPK CD jsme pro vás tentokrát přichystali exkluzivní dárek – plnou verzi produktu Mapa České republiky. Jde o program speciálně vytvořený pouze pro čtenáře našeho časopisu. Dalším bonusem je sbírka zajímavých receptů. Samozřejmě nechybí ani nejnovější verze užitečných programů.


Počítač pro každého 22/2006 – PDF

Stáhněte si zdarma dva ukázkové články z PPK 22/2006 ve formátu PDF!


Počítač pro každého 21/2006

Hlavním tématem tohoto čísla je přehrávání filmů a v článcích, které se tomuto tématu věnují, najdete přehledný test osmi DVD přehrávačů a ukážeme vám, jak správně připojit DVD přehrávač k televizi. Dále je v časopisu návod Začínáme s Excelem, který vás v několika jednoduchých a názorných krocích seznámí s používáním vzorců. Poradíme vám také, jak z pevného disku odstranit nepotřebné soubory a jak vyčistit operační systém Windows, a představíme vám zajímavou zrcadlovku pro amatéry od Canonu a nejnovější verzi grafického programu Zoner Photo Studio.


Počítač pro každého 21/2006 – úvodník

Vážení čtenáři, nedávno se čeští uživatelé internetu stali cílem útoku podvodníků, kteří chtěli získat přístup k jejich bankovním účtům. Co se vlastně stalo? Podvodníci rozeslali na velké množství náhodně vybraných e-mailových adres českých uživatelů zprávu, která „se tvářila“ jako vzkaz od České spořitelny. Ve zprávě byla žádost, aby se uživatel prostřednictvím vloženého odkazu přihlásil k internetovým stránkám banky a „aktivoval nový systém bezpečnosti vlastních účtů“.


Počítač pro každého 21/2006 – obsah čísla

Prohlédněte si obsah letošního jednadvacátého vydání Počítače pro každého! V čísle je mnoho zajímavých článků, které jsme v anotaci ani na obálce nezmínili...


Počítač pro každého 21/2006 – obsah CD

Na přiloženém cédéčku najdete plnou verzi závodní automobilové hry Rally Championship a plnou verzi praktického programu Pošta a kancelář 2.0. Nechybí ani softwarové rubriky Novinky a Zajímavosti.


Počítač pro každého 21/2006 – PDF

Stáhněte si zdarma dva ukázkové články z PPK 21/2006 ve formátu PDF!


Počítač pro každého 20/2006

Hlavním tématem tohoto čísla je ovládání Windows a v článku, který se tomuto tématu věnuje, najdete 22 tipů, jak svůj operační systém nejlépe ovládnout. Dále vám v časopisu poradíme, jak udržet počítač v dobré kondici a jak snadno ochránit důležitou elektronickou poštu pomocí jejího zálohovaní, představíme vám tichý a přitom velmi výkonný počítač, levnou barevnou tiskárnu a nový přehrávač iPod nano.


Počítač pro každého 20/2006 – úvodník

Vážení čtenáři, na každém kroku se přesvědčujeme, že se v dnešním světě neobejdeme alespoň bez základní znalosti některého cizího jazyka. Ať už se potřebujete domluvit se šéfem jako zaměstnanec zahraniční firmy, nebo s někým na zahraniční dovolené, anebo naopak s cizinci, kteří jsou na dovolené u nás, vždy se hodí znát alespoň několik základních slovíček z angličtiny, španělštiny, francouzštiny, italštiny nebo němčiny.


Počítač pro každého 20/2006 – obsah čísla

Prohlédněte si obsah letošního dvacátého vydání Počítače pro každého! V čísle je mnoho zajímavých článků, které jsme v anotaci ani na obálce nezmínili...


Počítač pro každého 20/2006 – obsah CD

Na přiloženém cédéčku najdete dvě plné verze jazykových výukových programů: EasyLanguage – Angličtina a EasyLanguage – Němčina. Přichystali jsme pro vás také šetřiče obrazovky, softwarové rubriky Novinky, Zajímavosti, Servis, Bezpečnost aj.


{ předchozí strana 1... 2... 3... 4... 5... 6... 7... 8... 9... další strana }
Tvorba www stránek