Cesta: Archiv vydání / 2006 / 25


Počítač pro každého 25/2006

Hlavním tématem tohoto čísla je digitalizace obrázků. V článku, který se tomuto tématu věnuje, najdete přehledný test šesti skenerů a jednoho multifunkčního zařízení. Dále jsme pro vás připravili praktické srovnání bezplatných bezpečnostních programů (firewallů a šifrovacích programů) – většinu z nich si pak navíc můžete nainstalovat z přiloženého cédéčka. Poradíme vám, jak formátovat odstavce v textovém procesoru MS Word, jak řadit data v tabulce a kde na internetu hledat rady pro fotografy. Představíme vám extrémně štíhlý digitální fotoaparát, zajímavé CD/DVD tituly na našem trhu a zdařilý stylový telefon od LG.


Počítač pro každého 25/2006 – úvodník

Vážení čtenáři, o Vánocích se většina z nás dívá na televizi více než kdy jindy. Hlavně v rodinách, kde jsou malé děti, jsou vánoční svátky ve znamení televizních pohádek. Televizní stanice se předhánějí v tom, kolik pohádek, filmů a zábavných pořadů na konci roku uvedou, a chudák divák potom nestačí přepínat kanály. Mnohé televizní přijímače běží v tomto období od rána do noci, zejména tehdy, když na vánoční prázdniny vyjde sychravé a blátivé počasí.


Počítač pro každého 25/2006 – obsah čísla

Prohlédněte si obsah letošního pětadvacátého vydání Počítače pro každého! V čísle je mnoho zajímavých článků, které jsme v anotaci ani na obálce nezmínili...


Počítač pro každého 25/2006 – obsah CD

Na cédéčku najdete dvě plné verze – obchodně-budovatelskou strategickou hru Port Royale a aplikaci BB FlashBack Express (nástroj na vytváření videonávodů). Věnujeme se také programům pro diagnostiku počítače a nechybí ani zajímavosti, novinky a několik freewarových her.


Počítač pro každého 25/2006 – PDF

Stáhněte si zdarma dva ukázkové články z PPK 25/2006 ve formátu PDF!


Tvorba www stránek