Cesta: Archiv vydání / 2006 / 22


Počítač pro každého 22/2006

Hlavním tématem tohoto čísla je výběr digitálního fotoaparátu pod stromeček a v článcích, které se tomuto tématu věnují, najdete užitečné rady týkající se výběru digitálního fotoaparátu a přehled nejnovějších modelů v cenové kategorii do pěti a deseti tisíc korun. Dále v časopisu najdete několik článků zabývajících se bezpečným přístupem a používáním internetu, rady a tipy pro začínající uživatele MS Excelu a MS Wordu a představíme vám zajímavý levný LCD monitor pro domácí použití a obsáhlou galerii obrazů na DVD.


Počítač pro každého 22/2006 – úvodník

Vážení čtenáři, děkujeme všem, kdo nám do konce října poslali lístek se soutěžními kupony z vydání PPK č. 17 až 20 a troufli si odhadnout hmotnost dvanáctimetrového sloupce časopisů PPK. Podle přesnosti vašich odhadů budeme (až k nám do redakce dorazí i lístky posílané na poslední chvíli) určovat výherce sto dvaceti hodnotných cen. Jaký byl správný odhad? To zatím neprozradím – dozvíte se to v příštím vydání spolu se jmény výherců.


Počítač pro každého 22/2006 – obsah čísla

Prohlédněte si obsah letošního dvaadvacátého vydání Počítače pro každého! V čísle je mnoho zajímavých článků, které jsme v anotaci ani na obálce nezmínili...


Počítač pro každého 22/2006 – obsah CD

Na přiloženém PPK CD jsme pro vás tentokrát přichystali exkluzivní dárek – plnou verzi produktu Mapa České republiky. Jde o program speciálně vytvořený pouze pro čtenáře našeho časopisu. Dalším bonusem je sbírka zajímavých receptů. Samozřejmě nechybí ani nejnovější verze užitečných programů.


Počítač pro každého 22/2006 – PDF

Stáhněte si zdarma dva ukázkové články z PPK 22/2006 ve formátu PDF!


Tvorba www stránek