Cesta: Archiv vydání / 2006 / 20


Počítač pro každého 20/2006

Hlavním tématem tohoto čísla je ovládání Windows a v článku, který se tomuto tématu věnuje, najdete 22 tipů, jak svůj operační systém nejlépe ovládnout. Dále vám v časopisu poradíme, jak udržet počítač v dobré kondici a jak snadno ochránit důležitou elektronickou poštu pomocí jejího zálohovaní, představíme vám tichý a přitom velmi výkonný počítač, levnou barevnou tiskárnu a nový přehrávač iPod nano.


Počítač pro každého 20/2006 – úvodník

Vážení čtenáři, na každém kroku se přesvědčujeme, že se v dnešním světě neobejdeme alespoň bez základní znalosti některého cizího jazyka. Ať už se potřebujete domluvit se šéfem jako zaměstnanec zahraniční firmy, nebo s někým na zahraniční dovolené, anebo naopak s cizinci, kteří jsou na dovolené u nás, vždy se hodí znát alespoň několik základních slovíček z angličtiny, španělštiny, francouzštiny, italštiny nebo němčiny.


Počítač pro každého 20/2006 – obsah čísla

Prohlédněte si obsah letošního dvacátého vydání Počítače pro každého! V čísle je mnoho zajímavých článků, které jsme v anotaci ani na obálce nezmínili...


Počítač pro každého 20/2006 – obsah CD

Na přiloženém cédéčku najdete dvě plné verze jazykových výukových programů: EasyLanguage – Angličtina a EasyLanguage – Němčina. Přichystali jsme pro vás také šetřiče obrazovky, softwarové rubriky Novinky, Zajímavosti, Servis, Bezpečnost aj.


Počítač pro každého 20/2006 – PDF

Stáhněte si zdarma ukázkový článek z PPK 20/2006 ve formátu PDF!


Tvorba www stránek