Cesta: Archiv vydání / 2006 / 19


Počítač pro každého 19/2006

Hlavním tématem tohoto čísla je připojení k internetu a v článku, který se tomuto tématu věnuje, naleznete ucelený přehled možností, jak se k internetu připojit. Dále v časopisu naleznete praktické tipy pro práci s elektronickou poštou a textovým procesorem MS Word, přehledný test sedmi levných monochromatických (černobílých) laserových tiskáren, představíme vám skvěle vybavený, a přitom levný notebook a poradíme vám, jak po internetu přenášet data.


Počítač pro každého 19/2006 – úvodník

Vážení čtenáři, opět se přiblížil termín veletrhů Invex a Digitex, které jsou již tradičně jedním z vrcholů sezony v oborech výpočetní techniky a komunikací a také spotřební elektroniky. Jak odborníci, tak zájemci z řad spotřebitelů najdou na brněnském Výstavišti v týdnu od 9. do 13. října expozice řady tuzemských i zahraničních firem.


Počítač pro každého 19/2006 – obsah čísla

Prohlédněte si obsah letošního devatenáctého vydání Počítače pro každého! V čísle je mnoho zajímavých článků, které jsme v anotaci ani na obálce nezmínili...


Počítač pro každého 19/2006 – obsah CD

Na přiloženém cédéčku najdete tři plné verze – netradiční hru Trainz (skvělý vlakový simulátor), program Popisovač CD/DVD 3.0 pro tvorbu obalů na CD/DVD a hudební výukový program EarMaster 2.0.


Počítač pro každého 19/2006 – PDF

Stáhněte si zdarma dva ukázkové články z PPK 19/2006 ve formátu PDF!


Tvorba www stránek