Cesta: Archiv vydání / 2006 / 17 / Počítač pro každého 17/2006 – úvodník


Počítač pro každého 17/2006 – úvodník

Vážení čtenáři, v našem časopise tentokrát najdete vložený korespondenční lístek s nápisem „Velká soutěž čtenářů časopisu Počítač pro každého“ a s polem pro nalepení čtyř soutěžních kuponů. Tento lístek si pečlivě schovejte, protože může představovat poukázku na jednu z  dvanácti hlavních cen v naší soutěži. Pravidla soutěže jsou jednoduchá: najděte soutěžní kupony zveřejněné v tomto a v dalších třech vydáních PPK. Kupony vystřihněte a nalepte je na pole na soutěžním lístku. Pak co nejlépe odhadněte hmotnost dvanáctimetrového sloupce časopisů PPK s CD a svůj odhad zapište do okénka na lístku. Na jeho druhou stranu uveďte svou adresu a vyplněný lístek se čtyřmi kupony pošlete k nám do redakce. Ti, jejichž odhad se nejvíc přiblíží skutečnosti, se mohou těšit na ceny v celkové hodnotě 60 000 Kč.

Na začátku nového školního roku jistě většina rodičů přemýšlí o tom, jak svým ratolestem vytvořit co nejlepší podmínky ke studiu. Zvláště u starších žáků a studentů se v dnešní době ukazuje potřeba (v některých případech dokonce nutnost) pořídit domů osobní počítač. Pokud před takovou investicí do vzdělání stojíte i vy, je právě pro vás určen test počítačů pro tyto účely vhodných. Porovnáme vlastnosti šesti počítačů s cenou do 15 000 Kč a poradíme vám, podle kterých parametrů byste si měli vybrat ten nejvhodnější.

Elektronickou přílohou PPK je tentokrát opět DVD. Kromě mnoha dalších užitečných programů obsahuje i plnou verzi jízdních řádů (vlaků a autobusů v Česku i na Slovensku a také MHD v 62 českých městech) a pět plných verzí encyklopedií pro celou rodinu.

Přeji vám úspěšný začátek školního roku, šťastnou ruku při výběru počítače a také hodně štěstí v naší soutěži.

Ivan Heisler, šéfredaktor

 

Tvorba www stránek