Cesta: Archiv vydání / 2006 / 16


Počítač pro každého 16/2006

Hlavním tématem tohoto čísla je „digitální obývák“ – v článku, který se této oblasti věnuje, naleznete přehled zařízení, která do vašich domácností přinesou digitální televizní vysílání, hudbu, filmy, fotografie, internet i hry. Dále vám poradíme, jak se nedat napálit falešnými e-mailovými zprávami (tzv. hoaxy) a jak upravit video, které jste omylem natočili „na výšku“, a také vám představíme zajímavý notebook, který je vhodný i pro hraní her a pro náročné grafické aplikace.


Počítač pro každého 16/2006 – úvodník

Vážení čtenáři, na přiloženém cédéčku tentokrát najdete speciální bonus, určený nejen pro zájemce o řidičské oprávnění, ale pro všechny účastníky silničního provozu. Jednoduchý program Autoškola 2006 obsahuje více než 800 otázek z oficiálních testů autoškoly. Otázky si můžete buď prohlížet a učit se správné odpovědi, nebo se z otázek můžete dát vyzkoušet. Program nemusíte ani instalovat, stačí jej zkopírovat na pevný disk.


Počítač pro každého 16/2006 – obsah čísla

Prohlédněte si obsah letošního šestnáctého vydání Počítače pro každého! V čísle je mnoho zajímavých článků, které jsme v anotaci ani na obálce nezmínili...


Počítač pro každého 16/2006 – obsah CD

Přiložené cédéčko přináší plnou verzi programu Autoškola 2006 a multimediální titul Tradiční české pohádky. Dále se zabýváme „hudbou v počítači“ (připravili jsme pro vás 30 programů). Nechybí ani rubriky Novinky a Zajímavosti.


Počítač pro každého 16/2006 – PDF

Stáhněte si zdarma dva ukázkové články z PPK 16/2006 ve formátu PDF!


Tvorba www stránek