Cesta: Archiv vydání / 2006 / 15


Počítač pro každého 15/2006

Hlavním tématem tohoto čísla jsou soubory po kapsách a v článku, který se tomuto tématu věnuje, naleznete ucelený přehled zařízení a médií vhodných pro přenos objemných dat. Dále vám poradíme, odkud z internetu si můžete legálně stáhnout filmy, jak si vybrat mobilní telefon a představíme vám kvalitní amatérskou videokameru.


Počítač pro každého 15/2006 – úvodník

Vážení čtenáři, po dlouhé a vydatné zimě si pro nás letošní počasí připravilo neméně vydatné horko. Ani nevím, který z těch dvou extrémů je horší. Dlouhé dny a sluneční svit sice působí blahodárně na naši psychiku, ale tělo (alespoň to moje) trpí vedrem, před kterým se nedokážeme chránit jinak než útěkem do přechlazených klimatizovaných budov nebo ponořením do vody, vlivem vysokých teplot zamořené jedovatými sinicemi.


Počítač pro každého 15/2006 – obsah čísla

Prohlédněte si obsah letošního patnáctého vydání Počítače pro každého! V čísle je mnoho zajímavých článků, které jsme v anotaci ani na obálce nezmínili...


Počítač pro každého 15/2006 – obsah CD

Na přiloženém cédéčku najdete plnou verzi multimediální encyklopedie Biologie, dále tapety na pracovní plochu, nové verze populárních programů (včetně nejnovější verze kancelářského balíku OpenOffice.org a šikovného programu VirtualDub pro úpravu videa), sbírku málo známých, ale zajímavých prográmků, sbírku tzv. FTP klientů aj.


Počítač pro každého 15/2006 – PDF

Stáhněte si zdarma dva ukázkové články z PPK 15/2006 ve formátu PDF!


Tvorba www stránek