Cesta: Archiv vydání / 2006 / 14


Počítač pro každého 14/2006

Hlavní téma tohoto čísla zní „Tiskneme fotky z dovolené“, a tak v článku, který se tomuto tématu věnuje, naleznete přehledný test sedmi levných barevných inkoustových tiskáren. Dále vám poradíme, jak můžete na internetu uložit svá data do úschovny a zpřístupnit je tak odkudkoliv sobě i svým známým nebo jak odstranit potíže s kodeky při přehrávání videa na počítači. Představíme vám také zajímavý hudební „mobil-walkman“ Sony Ericsson W550i.


Počítač pro každého 14/2006 – úvodník

Vážení čtenáři, Počítač pro každého má od tohoto vydání novou grafickou podobu. Po několika letech jsme se rozhodli upravit vzhled časopisu tak, aby byl modernější a také o něco barevnější. Naším hlavním cílem však je, aby informace v jednotlivých článcích byly uspořádány přehledněji. Do jaké míry se nám to podařilo, to posuďte sami.


Počítač pro každého 14/2006 – obsah čísla

Prohlédněte si obsah letošního čtrnáctého vydání Počítače pro každého! V čísle je mnoho zajímavých článků, které jsme v anotaci ani na obálce nezmínili...


Počítač pro každého 14/2006 – obsah CD

Přiložené cédéčko vám přináší plnou verzi titulu Horkovzdušné balóny, deset programů pro vypalování CD/DVD, dvanáct nových verzí populárních aplikací, devět programů v rubrice Zajímavosti a také sbírku 700 flashových her.


Počítač pro každého 14/2006 – PDF

Stáhněte si zdarma dva ukázkové články z PPK 14/2006 ve formátu PDF!


Tvorba www stránek