Cesta: Archiv vydání / 2006 / 13


Počítač pro každého 13/2006

Hlavním tématem tohoto čísla jsou prázdniny podle internetu a v článku, který se tomuto tématu věnuje, naleznete patnáct užitečných tipů na nejlevnější zájezdy, mapy, průvodce a jízdní řády. Dále vám poradíme, jak připojit set-top box a naladit digitální TV, a také vám představíme nový, plně vybavený mobilní telefon s digitálním fotoaparátem a přehrávačem MP3. Všichni naši čtenáři opět najdou v časopisu dárek – tentokrát se jedná o výukovou kartu pro Windows Media Player.


Počítač pro každého 13/2006 – úvodník

Vážení čtenáři, léto definitivně začalo. Poznáme to nejen podle kalendáře, ale také podle teploměru a podle toho, jak se plní plovárny a vůbec všechna místa u vody. Školákům a studentům začínají prázdniny, a zatímco si naši politici (doufám) lámou hlavy tím, jak sestavit co nejlepší funkční vládu na několik příštích let, my ostatní fandíme fotbalistům a chystáme se na dovolenou.


Počítač pro každého 13/2006 – obsah čísla

Prohlédněte si obsah letošního třináctého vydání Počítače pro každého! V čísle je mnoho zajímavých článků, které jsme v anotaci ani na obálce nezmínili...


Počítač pro každého 13/2006 – obsah CD

Na cédéčku najdete plnou verzi zajímavého titulu Automobily v obrazech (čeká vás přes 1100 fotografií ve špičkové kvalitě). Dále jsme pro vás přichystali třicet užitečných programů na téma „hodiny“, „kalendáře“ a „kalkulačky“.


Počítač pro každého 13/2006 – PDF

Stáhněte si zdarma dva ukázkové články z PPK 13/2006 ve formátu PDF!


Tvorba www stránek