Cesta: Archiv vydání / 2006 / 12


Počítač pro každého 12/2006

Hlavním tématem tohoto čísla je test počítačů na cesty (notebooků) a v článku, který se tomuto tématu věnuje, naleznete přehledný test šesti notebooků s velmi dobrým výkonem, které však pořídíte za příznivou cenu (do 25 000 Kč včetně DPH). Dále vám nabídneme několik redakčních tipů na vhodný dárek za vysvědčení, představíme vám zajímavou digitální zrcadlovku pro amatéry od Samsungu a ukážeme vám, jak prověřit, zda máte počítač zabezpečen proti útokům z internetu. Všichni naši čtenáři opět naleznou v časopisu dárek – tentokrát se jedná o výukovou kartu pro Microsoft Outlook Express.


Počítač pro každého 12/2006 – úvodník

Vážení čtenáři, ač to podle aktuálního počasí tak nevypadá, za pár dní tu máme léto. Dětem začnou prázdniny a nám všem hlavní sezona dovolených. Mnozí z nás budou volné chvíle trávit na cestách nebo třeba na chalupě, tedy mimo svůj stálý domov. Já se na dovolenou mimo město těším a slibuji si, že se pokusím odpočinout si od práce s počítačem – aspoň týden jej nezapnu. Lidé s jinou profesí se však třeba naopak těší na to, jak právě o dovolené budou mít na „hraní“ s počítačem víc času. Stěhovat stolní počítač na chalupu, nebo dokonce pod stan není příliš praktické. Pokud se kontaktu se svým počítačem nechcete vzdát ani na dva nebo tři týdny dovolené, uvažujte o počítači přenosném.


Počítač pro každého 12/2006 – obsah čísla

Prohlédněte si obsah letošního třináctého vydání Počítače pro každého! V čísle je mnoho zajímavých článků, které jsme v anotaci ani na obálce nezmínili...


Počítač pro každého 12/2006 – obsah CD

Na cédéčku najdete plnou verzi zajímavého titulu, který vás seznámí s origami, starým japonským uměním spočívajícím ve skládání papíru. Dále jsme pro vás připravili sbírku programů na téma „domácí kancelář“, komentované videonávody a také rubriku Novinky v čele s novým Windows Media Playerem.


Počítač pro každého 12/2006 – PDF

Stáhněte si zdarma dva ukázkové články z PPK 12/2006 ve formátu PDF!


Tvorba www stránek