Cesta: Archiv vydání / 2006 / 11


Počítač pro každého 11/2006

Hlavním tématem tohoto čísla je nákup digitálního fotoaparátu a v článku, který se tomuto tématu věnuje, naleznete mnoho užitečných rad, které vám pomohou vybrat ten nejvhodnější digitální fotoaparát. Dále vám poradíme, jak přijímat digitální televizní vysílání, kam můžete na internet zdarma umístit své fotogalerie a jak chránit svůj počítač pomocí programu ZoneAlarm.


Počítač pro každého 11/2006 – úvodník

Vážení čtenáři, digitální televizní vysílání je realitou už i u nás a brzy jej budeme využívat všichni. Česká vláda schválila plán, podle kterého se analogové televizní vysílání začne už od příštího roku v jednotlivých oblastech vypínat. Do roku 2010, tedy během čtyř následujících let, má být veškeré televizní vysílání na našem území převedeno do digitální podoby. Ve kterých regionech tato změna nastane dřív a ve kterých později, to ještě nebylo stanoveno, ale připravit se na to musíme všichni.


Počítač pro každého 11/2006 – obsah čísla

Prohlédněte si obsah letošního třináctého vydání Počítače pro každého! V čísle je mnoho zajímavých článků, které jsme v anotaci ani na obálce nezmínili...


Počítač pro každého 11/2006 – obsah CD

Na cédéčku najdete plnou verzi multimediální encyklopedie koktejlů Bar & Cocktails. Program obsahuje 200 receptů na přípravu koktejlů a recepty jsou doplněny fotografiemi a videoukázkami. Dále jsme pro vás připravili tzv. RSS čtečky, zajímavosti, novinky a komentovaný videonávod.


Počítač pro každého 11/2006 – PDF

Stáhněte si zdarma dva ukázkové články z PPK 11/2006 ve formátu PDF!


Tvorba www stránek