Cesta: Archiv vydání / 2006 / 09


Počítač pro každého 9/2006

Hlavní téma tohoto čísla se týká toho, jak přežít havárii PC. V článku, který se této oblasti věnuje, naleznete užitečné rady, jak některé závady odstranit, jak jim předcházet a jak co nejlépe zabránit škodám, pokud k nějaké závadě přece jen dojde. Dále vám představíme zajímavý program pro plánování cyklistických výletů a poradíme vám, kudy přes internet na úřady.


Počítač pro každého 9/2006 – úvodník

Vážení čtenáři, tentokrát jsme se zaměřili na bezpečnost vašich dat, ale ne ve smyslu zabezpečení počítače před viry a před útoky z internetu. Nebezpečí totiž hrozí také kvůli různým poruchám hardwaru a možným poškozením programů. Počítač může kdykoli náhle vypovědět poslušnost, a proto vám poradíme, jak zabránit tomu, aby vás porucha zaskočila, a pokud se tak už stane, jak se v jejím případě zachovat.


Počítač pro každého 9/2006 – obsah čísla

Prohlédněte si obsah letošního devátého vydání Počítače pro každého! V čísle je mnoho zajímavých článků, které jsme v anotaci ani na obálce nezmínili...


Počítač pro každého 9/2006 – obsah CD

Na cédéčku najdete plnou verzi anglického výkladového slovníku (s kompletním ozvučením všech hesel a s uvedením příkladů použití). Dále vám přinášíme programy pro přehrávání filmů a sbírku dalších zajímavých programů.


Počítač pro každého 9/2006 – PDF

Stáhněte si zdarma dva ukázkové články z PPK 9/2006 ve formátu PDF!


Tvorba www stránek