Cesta: Archiv vydání / 2006 / 08


Počítač pro každého 8/2006

Hlavním tématem tohoto čísla jsou dokonalé obrázky a v článku, který se tomuto tématu věnuje, naleznete užitečné rady, jak dosáhnout lepších výsledků při fotografování digitálním fotoaparátem. Dále jsme pro vás připravili přehledný test přenosných přehrávačů hudby, videa a obrázků a poradíme vám, kde na internetu najdete skvělé tipy na jarní výlety.


Počítač pro každého 8/2006 – úvodník

Vážení čtenáři, tentokrát jste společně s Počítačem pro každého dostali ještě jeden časopis. Jmenuje se Broadband pro každého a je celý věnován internetu. A to internetu širokopásmovému (angl. broadband) neboli takzvaně vysokorychlostnímu. Na dvaatřiceti stránkách tohoto nového měsíčníku budete pravidelně nacházet nejrůznější informace jak o nových technologiích a o různých způsobech připojení k internetu, tak především o možnostech jeho využití.


Počítač pro každého 8/2006 – obsah čísla

Prohlédněte si obsah letošního osmého vydání Počítače pro každého! V čísle je mnoho zajímavých článků, které jsme v anotaci ani na obálce nezmínili...


Počítač pro každého 8/2006 – obsah CD

Na cédéčku najdete jako bonus multimediální encyklopedii „LANGMaster Škola hrou – Přírodověda 1“. Dále jsme pro vás připravili sbírku programů pro digitální fotografii – jde o prohlížeče, správce, editory a různé pomůcky.


Počítač pro každého 8/2006 – PDF

Stáhněte si zdarma dva ukázkové články z PPK 8/2006 ve formátu PDF!


Tvorba www stránek