Cesta: Archiv vydání / 2006 / 07


Počítač pro každého 7/2006

Hlavním tématem tohoto čísla je vylepšení počítače a v článku, který se tomuto tématu věnuje, naleznete 12 tipů, jak snadno rozšířit možnosti PC. Připravili jsme pro vás také článek, který vás uceleně seznámí s balíkem Nero 7 Premium, zahrnujícím programy pro práci s multimediálními soubory a pro vypalování, představíme vám zajímavou přenosnou fototiskárnu a poradíme vám, kde na internetu hledat jízdní řády.


Počítač pro každého 7/2006 – úvodník

Vážení čtenáři, naše zimní fotosoutěž skončila, ale na internetové stránky www.dfv.cz můžete své fotografie umisťovat dál. Na uvedených stránkách jsou vystaveny všechny přihlášené snímky – už je jich víc než tisíc a většina je velmi povedená. Ukázalo se, že zimní příroda má mnoho půvabů a že stojí za to nosit s sebou fotoaparát i do nepříliš barevné zimní nepohody.


Počítač pro každého 7/2006 – obsah čísla

Prohlédněte si obsah letošního sedmého vydání Počítače pro každého! V čísle je mnoho zajímavých článků, které jsme v anotaci ani na obálce nezmínili...


Počítač pro každého 7/2006 – obsah DVD

Jako přílohu časopisu nenajdete tentokrát CD, ale historicky první DVD časopisu Počítač pro každého. Na DVD jsou především tři atraktivní plné verze – titul Multimediální kuchařka, česká strategická hra Warmonger a produkt „Čtyřlístek – vzhůru na myši“.


Počítač pro každého 7/2006 – PDF

Stáhněte si zdarma dva ukázkové články z PPK 7/2006 ve formátu PDF!


Tvorba www stránek