Cesta: Archiv vydání / 2006 / 06


Počítač pro každého 6/2006

Hlavním tématem tohoto čísla jsou domácí počítače za cenu do 20 000 Kč vhodné pro hraní her a v článku, který se tomuto tématu věnuje, naleznete přehledný test sedmi počítačových sestav. Dále jsme pro vás připravili sérii návodů pro práci s internetem a elektronickou poštou, seznámíme vás s nejnovějšími nebezpečími, která na vás na internetu číhají, a poradíme vám, jak se před nimi co nejlépe chránit.


Počítač pro každého 6/2006 – úvodník

Vážení čtenáři, tentokrát je hlavním tématem vydání test domácích počítačů vhodných kromě běžného použití také k hraní her. Do prodejní ceny 20 000 Kč včetně DPH se vešly velmi dobře vybavené počítače (bez monitoru, ale včetně operačního systému Windows XP). Můžete se o tom přesvědčit na stranách 10 až 16.


Počítač pro každého 6/2006 – obsah čísla

Prohlédněte si obsah letošního šestého vydání Počítače pro každého! V čísle je mnoho zajímavých článků, které jsme v anotaci ani na obálce nezmínili...


Počítač pro každého 6/2006 – obsah CD

S naším cédéčkem tentokrát ušetříte minimálně 550 Kč! Najdete na něm hned dva speciální bonusy: špičkový manažer fotografií StudioLine Photo Basic 3 a celosvětový herní hit Trackmania Nations. Dále se cédéčko věnuje především internetu (přichystali jsme pro vás internetové prohlížeče včetně různých doplňků a e-mailové klientské programy).


Počítač pro každého 6/2006 – PDF

Stáhněte si zdarma dva ukázkové články z PPK 6/2006 ve formátu PDF!


Tvorba www stránek