Cesta: Archiv vydání / 2006 / 05


Počítač pro každého 5/2006

Hlavním tématem tohoto čísla jsou horké tipy pro vypalování a v článku, který se tomuto tématu věnuje, naleznete ucelený návod, jak vytvořit CD a DVD s automatickým startem. Dále jsme pro vás připravili článek, který vám poradí, jak správně vyhledávat informace na internetu, a představíme vám levnou laserovou tiskárnu a externí digitální TV tuner.


Počítač pro každého 5/2006 – úvodník

Vážení čtenáři, s blížícím se jarem mnozí z nás plánují jarní úklid. Při té příležitosti by si uživatelé počítačů měli uklidit také ve svém PC. Na přiloženém cédéčku je k tomu připravena sbírka užitečných programů a jeden videonávod a v časopisu najdete i návod na použití jednoho takového programu. Vaší pozornosti doporučujeme také článek o tom, jak vypálit samospustitelné disky CD a DVD.


Počítač pro každého 5/2006 – obsah čísla

Prohlédněte si obsah letošního pátého vydání Počítače pro každého! V čísle je mnoho zajímavých článků, které jsme v anotaci ani na obálce nezmínili...


Počítač pro každého 5/2006 – obsah CD

Na cédéčku najdete programy pro vyčištění počítače od nepotřebných souborů (včetně názorného videonávodu), nové verze populárních programů a plnou verzi multimediálního programu pro děti Čtyřlístek a tajemný mlýn.


Počítač pro každého 5/2006 – PDF

Stáhněte si zdarma dva ukázkové články z PPK 5/2006 ve formátu PDF!


Tvorba www stránek