Cesta: Archiv vydání / 2006 / 03


Počítač pro každého 3/2006

Hlavní téma tohoto čísla zní „Jak nepřijít o data“ a v článku, který se tomuto tématu věnuje, naleznete několik užitečných rad, jak pomocí zálohování chránit svá důležitá data. Dále jsme pro vás připravili přehledný test dvanácti přehrávačů „empétrojek“, poradíme vám, jak používat USB flash disky, a také se dozvíte, kde na internetu naleznete důležité informace o přijímacích zkouškách na vysoké školy.


Počítač pro každého 3/2006 – úvodník

Vážení čtenáři, obáváte se, že vinou nějaké havárie nebo chyby přijdete o důležitá data, která jsou uložena ve vašem počítači? Jestliže se však něčeho takového nebojíte, vězte, že byste se aspoň trochu bát měli. Příčinou ztráty cenných dat nemusí být vždycky jen ničivý virus nebo požár v pracovně. Někdy stačí výpadek proudu nebo chyba při instalaci či odstraňování nějakého programu, a počítač vám odmítne důležité soubory vydat.


Počítač pro každého 3/2006 – obsah čísla

Prohlédněte si obsah letošního třetího vydání Počítače pro každého! V čísle je mnoho zajímavých článků, které jsme v anotaci ani na obálce nezmínili...


Počítač pro každého 3/2006 – obsah CD

Na cédéčku najdete např. plnou verzi hry „Scooby-Doo a přízrak tajemného rytíře“, programy, které vám pomohou udržet pořádek ve vašich CD a DVD, a sbírku nejdůležitějších kodeků potřebných pro přehrávání audio- a videosouborů na počítači.


Počítač pro každého 3/2006 – PDF

Stáhněte si zdarma tři ukázkové články z PPK 3/2006 ve formátu PDF!


Tvorba www stránek