Cesta: Archiv vydání / 2006 / 01


Počítač pro každého 1/2006

Hlavní téma tohoto čísla zní Upravujeme fotky. V článcích, které se tomuto tématu věnují, naleznete užitečné tipy, rady a návody na úpravu a „vylepšení“ digitálních fotografií. Dále jsme pro vás připravili článek, který vás uceleně seznámí s přednostmi i nevýhodami notebooků (přenosných počítačů). V časopise najdete i přehledný seznam všech článků, které vyšly v PPK v roce 2005.


Počítač pro každého 1/2006 – úvodník

Vážení čtenáři, vánoční svátky i oslavy konce starého a příchodu nového roku jsou za námi a já doufám, že jste je prožili v klidu a v pohodě. Určitě máte ve svém počítači pěknou památku v podobě rodinných fotografií se zářícím stromečkem či snímků ze silvestrovské zábavy. Nemusíte k tomu mít ani digitální fotoaparát; fotolaby dnes běžně nabízejí zajímavou službu – převod snímků z kinofilmu (diapozitivu i negativního) do elektronické podoby. Dáte si vyvolat film, ale kromě papírových fotografií (nebo místo nich) si z fotolabu odnesete cédéčko s obrázky zaznamenanými v digitální podobě.


Počítač pro každého 1/2006 – obsah čísla

Prohlédněte si obsah letošního prvního vydání Počítače pro každého! V čísle je mnoho zajímavých článků, které jsme v anotaci ani na obálce nezmínili...


Počítač pro každého 1/2006 – obsah CD

Na cédéčku je pro vás připraven třetí, závěrečný díl encyklopedie Dobrodružství poznání (má název Věda a technika), dále se můžete těšit na sbírku atraktivních tapet, na programy pro automatickou změnu tapet a na několik dalších zajímavých prográmků.


Počítač pro každého 1/2006 – PDF

Stáhněte si zdarma dva ukázkové články z PPK 1/2006 ve formátu PDF!


Tvorba www stránek