Cesta: Archiv vydání / Počítač pro každého 22/2010


Počítač pro každého 22/2010 (25. 10. 2010)

Máte omezený rozpočet, ale rádi byste si pořídili digitální fotoaparát, který nejenže pořizuje kvalitní snímky, ale také dobře vypadá? Můžete si vybrat v našem podrobném testu osmi stylových kompaktů. Z modelů za velmi příznivou cenu (2 800 až 5 300 Kč) jsme vybrali skvěle vypadající přístroje, které však rozhodně nejsou jen na parádu. Představíme vám také novinky, které přináší kancelářský balík MS Office 2010. Máte se novinek obávat, nebo se na ně těšit? Odpověď naleznete v PPK 22/2010.

Kroutíte hlavou nad tím, jaký je rozdíl mezi propagovanou rychlostí internetového připojení a rychlostí reálnou? Vysvětlíme vám, kde je zakopán příslovečný pes, a také vám poradíme, jak své internetové připojení využít na maximum. V dalších článcích se dozvíte, jakými způsoby se moderní viry snaží napadnout počítače (a jak se těmto virům bránit). Dozvíte se např. také to, zda viry napadající mobilní telefony už jsou reálnou hrozbou, kdy se konečně dočkáme mobilních sítí třetí generace a jaké jsou jejich hlavní výhody.

Nedílnou součástí každého vydání PPK jsou i praktické návody. Vysvětlíme vám, jak telefonovat zadarmo po internetu, jak bezpečně zálohovat cenná data, jak rychleji a pohodlněji stahovat z internetu hudbu, filmy i jiná data, a přidáme i návody pro novou verzi MS Office.

Tři plné verze na vás čekají na přiloženém CD. Těšit se můžete na poutavou logickou hru Ovečky, s níž si užije spoustu zábavy celá rodina, na názorný výukový kurz Excelu a Wordu Video-Office 2003&2007 a na profesionální nástroj Paragon System Backup 2010 SE, který vám zajistí rychlé a bezpečné zálohování. Na CD nechybí ani tradiční výběr toho nejlepšího bezplatného softwaru, ověřeného redakcí.


Tvorba www stránek