Cesta: Archiv vydání / Počítač pro každého 11/2008


Počítač pro každého 11/2008 (26.5. 2008)

Notebooky jsou dnes dostupné pro každého, ale zdaleka ne pro každého jsou vhodné. Zejména v domácnosti se často více hodí stolní počítač. Pokud si chcete pořídit nový počítač, určitě si v PPK 12/2008 přečtěte test tichých stolních počítačů. Dále jsme pro vás vyzkoušeli dva šikovné kapesní fotoaparáty, levnou laserovou tiskárnu a GPS navigaci.

Protože počasí je čím dál pěknější a léto – čas dovolených – už netrpělivě přešlapuje za dveřmi, měli byste „vystudovat“ naši letní fotoškolu. K pořízení pěkných snímků nepotřebujete roky zkušeností ani drahý fotoaparát. Stačí řídit se několika radami, které přinášíme pěkně pohromadě. Také vám poradíme, jak se nedat napálit při koupi internetového připojení, vysvětlíme vám pojmy související s procesory a úplným nováčkům poradíme, jak začít pracovat s počítačem.

V množství praktických návodů se tentokráte dozvíte, jak vést jednoduché domácí účetnictví a jak zachytit dění na obrazovce. Dozvíte se také množství tipů pro snazší práci s Windows XP. Pokud stavíte, přestavujete, rekonstruujete, či se prostě jen chcete podívat, jak by váš byt či dům vypadal s jiným rozmístěním nábytku, určitě oceníte i návod na šikovný program, v němž můžete všechny úpravy provést nanečisto.

Na cédéčku najdete plnou verzi programu „Architekt vašeho bydlení 3D – FloorPlan 3D“ (verzi 8), určeného k pořizování kompletního návrhu domů a bytů. Dále jsme pro vás připravili rubriku Vše pro vaše fotografie, která obsahuje sbírku bezplatných programů pro snadnou správu a editaci digitálních fotografií. Samozřejmě nechybí pravidelné rubriky Novinky, Servis a Zajímavosti.

Tvorba www stránek