Cesta: Archiv vydání / Počítač pro každého 7/2006 – úvodník


Počítač pro každého 7/2006 – úvodník

Vážení čtenáři, naše zimní fotosoutěž skončila, ale na internetové stránky www.dfv.cz můžete své fotografie umisťovat dál. Na uvedených stránkách jsou vystaveny všechny přihlášené snímky – už je jich víc než tisíc a většina je velmi povedená. Ukázalo se, že zimní příroda má mnoho půvabů a že stojí za to nosit s sebou fotoaparát i do nepříliš barevné zimní nepohody. Vybrat nejpovedenější snímky z pěti kategorií nebylo snadné, určitě bychom rádi ocenili daleko více autorů. Vítězné obrázky vidíte na této stránce; v jejich původní velikosti je najdete jednak na internetu, jednak na některém z příštích PPK CD. Autoři těchto pěti snímků dostanou vypalovací program Nero 7 Premium (tento program toho kromě vypalování umí daleko víc – článek o jeho možnostech si přečtěte na straně 14 a vyzkoušejte si zkušební verzi, umístěnou na přiloženém DVD) a program Zoner Photo Studio 8 Classic pro úpravu digitálních fotografií. Autoři snímků, které zaujaly druhá a třetí místa, dostanou čtvrtletní předplatné časopisu Svět DVD, který vychází s přiloženým filmovým DVD.

Jestliže jste v naší zimní fotosoutěži nevyhráli, nevadí. Fotografujte dál a sledujte informace uvedené na www.dfv.cz. Již brzy budete moci své snímky přihlásit do jarní fotosoutěže. Třeba vám budou víc vyhovovat svěží barvy probouzející se jarní přírody.

Líbí se vám přiložené DVD? Využijete jeho obsah? Chtěli byste DVD dostávat častěji, nebo vám naopak více vyhovují cédéčka? Napište nám své připomínky a svá přání, a to buď e-mailem na adresu redakce@ppk.cz, nebo poštou na poštovní adresu, uvedenou v tiráži na straně 50. Těšíme se na vaše dopisy.

Ivan Heisler, šéfredaktor


Tvorba www stránek